NZOZ Basis w Owczarni

Znajdujesz się na stronie NZOZ Basis w Owczarni.

Kliknij tutaj aby przejść na stronę
NZOZ Basis w Podkowie leśnej

Aktualności

Reumatolog Magdalena Chmielińska

Miło nam poinformować, że w naszej placówce w Owczarni 

przyjmuje Magdalena Chmielińska  specjalista reumatolog

 

Kolejny numer lefonu !

Szanowni Państwo.

 

Udostępniamy Państwu kolejny numer telefonu do rejestracji.

                   

Przychodnia w Owczarni - lekarze specjaliści

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BASIS rozpoczął działalność w dniu 1 lipca 2000 roku. Jednostka powstała w ramach reformy służby zdrowia, która przewidywała przekształcenie części państwowych ZOZ’ ów w placówki niepubliczne. Nasza praca jest zatem kontynuacją  działalności Przychodni Rejonowej w Podkowie Leśnej i obejmuje swym zasięgiem także Owczarnię, Żółwin, Terenię, Kopaną, Brwinów, Otrębusy, Kanie oraz pacjentów z innych okolicznych miejscowości. Trzon naszej placówki tworzy personel  związany z dawną Przychodnią. Są to osoby znane, szanowane, cieszące się autorytetem w świecie medycznym i lokalnej Społeczności.
Przychodnia świadczy usługi w oparciu o kontrakty zawarte z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz odpłatnie. Celem naszej działalności jest prowadzenie profilaktyki zdrowotnej poprzez pomoc w chorobie i cierpieniu Pacjentów, ze szczególnym uwzględnieniem przestrzegania praw pacjenta oraz stosowaniu właściwych metod diagnostycznych i leczniczych zgodnie z obowiązującymi standardami.


Dom opieki

Dwie starsze PacjentkiWychodząc naprzeciw potrzebom zgłaszanym przez wielu naszych pacjentów uruchomiliśmy Dom Opieki w Owczarni (Zakład Opiekuńczo-Leczniczy) zapewniający wysoki standard pobytu i opieki medycznej dla naszych pacjentów.

Skontaktuj się z nami

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BASIS
ul. Błońska 46/48
05-807 Podkowa Leśna
Filia: Owczarnia, ul. Kazimierzowska 33D

 

Rejestracja:

Tel.   22 729 15 01 , 22 720 65 71
mail: rejestracja.owczarnia@nzoz-basis.com.pl